Uitslagen

Uitslagen

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
6 1 WSC 1 (zon) JEKA 1 (zon) 2 - 4
78 2 JEKA 1 (zon) VOAB 1 (zon) 1 - 2
16 3 Waspik 45+1 JEKA 45+1 4 - 0
17 4 JEKA 45+1 OVV'67 45+1 3 - 0
11 5 SCO 45+1 JEKA 45+1 4 - 0
13 6 JEKA 45+1 Right'Oh 45+1 0 - 1
69 7 JEKA 2 EFC 2 4 - 1
5 8 Rijen 2 JEKA 2 0 - 5
19 9 Baronie 45+1 JEKA 45+2 2 - 1
12 10 TSC 45+1 JEKA 45+2 0 - 3
14 11 JEKA 45+2 Beek Vooruit 45+1 2 - 1
8 12 JEKA 45+2 Rijen 45+1 1 - 1
18 13 JEKA 45+3 Bavel 45+1 0 - 2
15 14 VVR 45+1 JEKA 45+3 0 - 3
10 15 JEKA 45+3 UVV'40 45+1 0 - 6
9 16 Chaam 45+1 JEKA 45+3 -
84 17 JEKA 4 (zon) Rood-Wit W 3 (zon) -
76 18 TVC Breda 2 (zon) JEKA 4 (zon) 4 - 4
75 19 JEKA 5 Viola 2 4 - 0
7 20 Right'Oh 2 JEKA 5 7 - 2
1 21 Waspik 4 (zon) JEKA 6 (zon) 7 - 2
72 22 JEKA 6 (zon) RFC 2 (zon) 0 - 0
73 23 JEKA 7 (zon) UVV'40 4 (zon) 4 - 6
74 24 Achtmaal 2 (zon) JEKA 8 (zon) 3 - 2
4 25 SC Gastel 4 (zon) JEKA 8 (zon) 4 - 1
2 26 JEKA 9 (zon) Right'Oh 3 (zon) 11 - 0
71 27 TGG 4 (zon) JEKA 10 (zon) 2 - 5
3 28 SC Elshout 2 (zon) JEKA 10 (zon) -
79 29 JEKA 11 (zon) RSV 4 (zon) 4 - 1
70 30 DIA 6 (zon) JEKA 12 (zon) 7 - 0
80 31 JEKA 13 (zon) Raamsdonk 2 (zon) -
64 32 JEKA 14 (zon) PCP 4 (zon) 6 - 5
67 33 DIA 8 (zon) JEKA 15 (zon) 3 - 2
68 34 UVV'40 6 (zon) JEKA 16 (zon) 21 - 1
65 35 JEKA 17 (zon) TSV Gudok 4 (zon) 2 - 2
66 36 JEKA 18 (zon) ZBC'97 3 (zon) 3 - 3
56 37 Halsteren JO19-1 JEKA JO19-1 1 - 2
59 38 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-2 10 - 1
55 39 SCO JO19-1 JEKA JO19-3 -
61 40 JEKA JO19-4 De Alblas JO19-1 1 - 2
58 41 UVV'40 JO19-4 JEKA JO19-5 4 - 2
62 42 JEKA JO17-1 WSC JO17-1 8 - 3
81 43 JEKA JO17-2 Baronie JO17-2 0 - 3
51 44 Rijen JO17-1 JEKA JO17-3 3 - 1
41 45 Roosendaal JO17-2 JEKA JO17-4 0 - 15
63 46 JEKA JO17-5 Right'Oh JO17-1 2 - 11
57 47 TSC JO17-3 JEKA JO17-6 4 - 2
54 48 RKDVC JO17-2 JEKA JO17-7 2 - 2
50 49 JEKA JO17-8 Grenswachters JO17-1 7 - 0
46 50 JEKA JO17-10 SCO JO17-1 2 - 11
53 51 RKDVC JO15-1 JEKA JO15-1 0 - 9
25 52 JEKA JO15-2 TSC JO15-1 0 - 0
42 53 Terheijden JO15-1 JEKA JO15-3 4 - 0
43 54 WDS'19 JO15-1 JEKA JO15-4 5 - 7
40 55 Olympia'60 JO15-1 JEKA JO15-5 8 - 1
45 56 JEKA JO15-6 Dongen JO15-2 1 - 6
82 57 Gilze JO15-2 JEKA JO15-6 -
26 58 Rijsoord JO15-3 JEKA JO15-7 1 - 3
37 59 Raamsdonk JO15-1 JEKA JO15-8 4 - 1
32 60 JEKA JO15-9 Baronie JO15-5 -
31 61 JEKA JO15-10 ZIGO JO15-3 1 - 2
48 62 SV Reeshof JO15-2JM JEKA JO15-11 2 - 1
60 63 Houten JO13-1 JEKA JO13-1 4 - 0
38 64 Riel JO13-1JM JEKA JO13-2 0 - 3
22 65 JEKA JO13-3 Waspik JO13-1 1 - 2
23 66 JEKA JO13-4 Madese Boys JO13-2 2 - 2
24 67 JEKA JO13-5 Beek Vooruit JO13-2 4 - 1
29 68 Sarto JO13-6 JEKA JO13-6 2 - 4
27 69 Madese Boys JO13-3 JEKA JO13-7 1 - 4
34 70 TPO JO13-1JM JEKA JO13-8 2 - 5
21 71 JEKA JO13-10 Dongen JO13-2 1 - 2
30 72 JEKA JO12-1 Oosterhout JO12-1 3 - 3
44 73 JEKA JO11-1JM RFC JO11-1 4 - 0
35 74 JEKA JO11-2JM Baronie JO11-1 1 - 8
39 75 Baronie JO11-2 JEKA JO11-3JM 8 - 5
28 76 SAB JO11-1 JEKA JO11-4JM 3 - 5
36 77 JEKA JO11-5JM Bavel JO11-2 11 - 7
20 78 Baronie JO11-4 JEKA JO11-6JM 3 - 5
49 79 UVV'40 JO11-2JM JEKA JO11-7JM 6 - 3
83 120 JEKA MO17-1 TSC MO17-1 -
33 121 JEKA MO17-1 R.K.S.V. Groen Wit MO17-1 5 - 2
47 122 Rijsoord MO15-1 JEKA MO15-1 4 - 1
52 123 Rijen MO13-2 JEKA MO13-1 1 - 5
77 124 JEKA VR1 (zon) Baronie VR2 (zon) 0 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!