Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 sep 14:30 JEKA 1 (zon) TSC 1 (zon)
24 sep 21:00 Sarto 45+1 JEKA 45+1
24 sep 20:00 JEKA 45+1 Chaam 45+1
24 sep 21:30 JEKA 45+1 Viola 45+1
24 sep 19:30 VOAB 45+1 JEKA 45+1
26 sep 11:30 RKSV Heeze 2 (zon) JEKA 2 (zon)
24 sep 19:30 JEKA 45+2 UVV'40 45+1
24 sep 21:30 Bavel 45+1 JEKA 45+2
24 sep 20:30 JEKA 45+2 Rijen 45+1
24 sep 20:00 TSC 45+1 JEKA 45+2
24 sep 21:00 JEKA 45+3 TSV Gudok 45+1
24 sep 20:30 Beek Vooruit 45+2 JEKA 45+3
24 sep 21:30 VVR 45+1 JEKA 45+3
24 sep 19:30 JEKA 45+3 Baronie 45+1
26 sep 12:00 JEKA 5 (zon) Right'Oh 2 (zon)
26 sep 10:00 UVV'40 3 (zon) JEKA 6 (zon)
26 sep 10:00 Viola 3 (zon) JEKA 7 (zon)
23 sep 20:00 JEKA 8 (zon) Unitas'30 4 (zon)
26 sep 11:00 RCD 4 (zon) JEKA 8 (zon)
26 sep 12:15 JEKA 9 (zon) Madese Boys 3 (zon)
26 sep 14:30 JEKA 10 (zon) Haarsteeg 3 (zon)
26 sep 12:30 Roosendaal 5 (zon) JEKA 11 (zon)
26 sep 10:00 JEKA 12 (zon) Waspik 5 (zon)
26 sep 11:00 Terheijden 5 (zon) JEKA 13 (zon)
26 sep 10:00 JEKA 14 (zon) Gloria UC 3 (zon)
26 sep 12:00 Baronie 5 (zon) JEKA 15 (zon)
26 sep 12:15 JEKA 16 (zon) Chaam 3 (zon)
26 sep 10:00 JEKA 17 (zon) Baronie 8 (zon)
26 sep 12:00 GSC/ODS 4 (zon) JEKA 18 (zon)
25 sep 12:00 JEKA JG1JM Beek Vooruit JG1JM
25 sep 15:15 Roosendaal JO19-1 JEKA JO19-1
25 sep 14:30 RFC JO19-1 JEKA JO19-2
25 sep 12:45 SC 't Zand JO19-5 JEKA JO19-3
25 sep 15:30 UVV'40 JO19-1 JEKA JO19-4
25 sep 16:00 JEKA JO19-5 Wernhout JO19-1
25 sep 16:00 JEKA JO19-6 Oranje Wit JO19-5
25 sep 14:00 JEKA JO17-1 VOAB JO17-1
25 sep 14:00 JEKA JO17-3 Hoeven JO17-2
25 sep 10:15 RFC JO17-2 JEKA JO17-4
25 sep 12:15 VV Trinitas Oisterwijk JO17-2 JEKA JO17-5
25 sep 14:30 Achtmaal JO17-1 JEKA JO17-6
25 sep 12:00 JEKA JO17-7 DIOZ JO17-1
25 sep 12:45 Sleeuwijk JO17-2 JEKA JO17-8
25 sep 14:30 RKDVC JO17-3 JEKA JO17-9
25 sep 13:00 VOAB JO17-6 JEKA JO17-10
25 sep 14:15 Unitas'30 JO15-1 JEKA JO15-1
25 sep 10:15 JEKA JO15-2 TSV Gudok JO15-1
25 sep 10:15 JEKA JO15-3 Jong Brabant JO15-2
25 sep 12:15 JEKA JO15-4 ST Almkerk/Altena JO15-2
25 sep 14:00 Beek Vooruit JO15-3 JEKA JO15-5
25 sep 13:15 TSV Gudok JO15-2 JEKA JO15-6
25 sep 11:45 Gilze JO15-3 JEKA JO15-7
25 sep 10:15 JEKA JO15-8 ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM
25 sep 12:00 WSC JO15-3 JEKA JO15-9
25 sep 10:15 JEKA JO15-10 VV Trinitas Oisterwijk JO15-4
25 sep 11:15 Victoria'03 JO15-2 JEKA JO15-11
25 sep 10:00 Oranje Wit JO14-1JM JEKA JO14-1
25 sep 12:15 JEKA JO13-1 Union JO13-1JM
25 sep 10:15 JEKA JO13-2 VVR JO13-1
25 sep 11:00 Virtus JO13-1 JEKA JO13-3
25 sep 8:30 JEKA JO13-4 R.K.S.V. Groen Wit JO13-2
25 sep 8:30 JEKA JO13-5 TSC JO13-3
25 sep 12:00 Unitas'30 JO13-2 JEKA JO13-6
25 sep 8:30 JEKA JO13-7 Olympia'60 JO13-2
25 sep 8:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-8
25 sep 8:30 JEKA JO13-9 SC 't Zand JO13-5
25 sep 12:00 JEKA JO12-1 Willem II JO12-1
25 sep 13:30 JEKA JO11-1JM RBC JO11-1
25 sep 10:45 Moerse Boys JO11-1 JEKA JO11-2JM
25 sep 9:30 Internos JO11-1 JEKA JO11-3JM
25 sep 12:00 JEKA JO11-4JM Boeimeer JO11-2
25 sep 9:00 Terheijden JO11-1 JEKA JO11-5JM
25 sep 13:30 JEKA JO11-6JM Advendo JO11-1JM
25 sep 12:00 JEKA JO11-7JM Unitas'30 JO11-7
25 sep 10:15 Bavel JO10-1 JEKA JO10-1
25 sep 10:45 JEKA JO10-2 TSC JO10-1
25 sep 13:00 Baronie JO10-2 JEKA JO10-3
25 sep 10:45 JEKA JO10-4 Beek Vooruit JO10-2
25 sep 9:30 JEKA JO10-5 UVV'40 JO10-3
25 sep 9:30 JEKA JO10-6 Boeimeer JO10-3
25 sep 9:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-7
25 sep 8:30 UVV'40 JO10-4JM JEKA JO10-8
25 sep 9:45 SCO JO9-1 JEKA JO9-1JM
25 sep 8:30 JEKA JO9-2JM Boeimeer JO9-1
25 sep 8:30 JEKA JO9-4JM Beek Vooruit JO9-3
25 sep 9:30 JEKA JO9-5JM Rood-Wit W JO9-1
25 sep 9:30 JEKA JO9-6JM Rood-Wit W JO9-2JM
25 sep 9:45 SV Reeshof JO9-2 JEKA JO9-7JM
25 sep 11:00 Oosterhout JO9-2JM JEKA JO9-8JM
25 sep 8:30 JEKA JO8-1 Boeimeer JO8-1
25 sep 8:30 JEKA JO8-2 Baronie JO8-3
25 sep 9:45 R.K.S.V. Groen Wit JO8-1 JEKA JO8-3
25 sep 11:00 Rood-Wit W JO8-1 JEKA JO8-4
25 sep 8:30 Boeimeer JO8-2 JEKA JO8-5
25 sep 10:30 Bavel JO8-3 JEKA JO8-7
25 sep 10:45 JEKA JO7-1JM Chaam JO7-3
25 sep 11:05 Baronie JO7-6 JEKA JO7-1JM
25 sep 10:55 Moerse Boys JO7-3 JEKA JO7-1JM
25 sep 11:20 UVV'40 JO7-2 JEKA JO7-2JM
25 sep 11:00 JEKA JO7-2JM Bavel JO7-2
25 sep 11:10 JEKA JO7-2JM Baronie JO7-3
25 sep 9:20 JEKA JO7-3 Molenschot JO7-1
25 sep 9:10 Baronie JO7-2 JEKA JO7-3
25 sep 9:00 Bavel JO7-1 JEKA JO7-3
25 sep 11:10 SAB JO7-1JM JEKA JO7-4
25 sep 11:20 JEKA JO7-4 R.K.S.V. Groen Wit JO7-2
25 sep 11:00 JEKA JO7-4 Baronie JO7-5
25 sep 10:10 JEKA JO7-5 Bavel JO7-3
25 sep 10:20 Baronie JO7-4 JEKA JO7-5
25 sep 10:00 JEKA JO7-5 UVV'40 JO7-3
25 sep 9:30 Gloria UC JO7-1 JEKA JO7-6
25 sep 9:40 UVV'40 JO7-1 JEKA JO7-6
25 sep 9:50 JEKA JO7-6 Baronie JO7-1
25 sep 16:00 JEKA MO19-1 Chaam MO19-1
25 sep 14:00 JEKA MO17-1 VVAC MO17-1
25 sep 12:00 JEKA MO15-1 Baronie MO15-1
25 sep 8:30 JEKA MO13-1 VVR MO13-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!