sponsors

Speelschema

 

donderdag, 21 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
20:00vriend.Unitas'30 2JEKA 2
18:30vriend.Unitas D3JEKA D3
 

zaterdag, 23 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
14:30beker3770JEKA A1Baronie A1Pijnenburg, M.G.A.11 / 2
14:30beker3957Rijen B1JEKA B1Leeuw, A.E.M. de
14:45beker3950JEKA B2Baronie B2Boessen, C.S.P.65 / 6
12:00beker4138JEKA C1DIA C1Kassem, O.13 / 4
12:30beker4202SC Gastel C1JEKA C2Broek, C.J. van den
11:00beker4357Unitas'30 D1JEKA D1Atsma, A.
09:00toernooiAltena D1JEKA D2Toernooi bij Altena
09:30vriend.Unitas'30 E1JEKA E1
 

zondag, 24 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
14:30beker3535Bavel 1JEKA 1Hesselmans, A.J.
11:30beker4744JEKA 2Moerse Boys 2Ozkan, E.11 / 2
13:00beker4745JEKA 3Baronie 2Safranti, M.43 / 4
12:00beker4713Baardwijk 2JEKA 4Rijswijk, C.P.C. van
12:00beker6239JEKA 5Nevelo 337 / 8
12:00beker6240JEKA 6Right'Oh 265 / 6
11:00beker6895WSC 4JEKA 7
12:00beker6919Nevelo 4JEKA 8
12:00beker6180Boeimeer 5JEKA 9
10:00beker6257JEKA 10Barca 269 / 10
10:00beker6585VCW 4JEKA 11
10:00beker6260JEKA 12Baronie 873 / 4
11:00beker7022Boeimeer 7JEKA 13
14:30beker7141JEKA 14WDS'19 669 / 10
12:00beker7618JEKA VR1Baronie VR3711 / 12
toernooiVOABJEKA E1
 

dinsdag, 26 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
20:30beker3366JEKA 1SV Capelle 1R.A.H.J. Souwen
 

woensdag, 27 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
19:00vriend.RBC D2JEKA D2
19:00vriend.JEKA E1't Zand E1
 

donderdag, 28 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
18:30beker4801Zundert 2JEKA 2
18:30beker4721NOAD 2JEKA 3C.G. Smits
18:30beker4747JEKA 4DESK 2T.J.P. Vannisselroy
 

zaterdag, 30 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
17:00beker3365JEKA 1The Gunners 1J.H. van den Wildenberg
14:30beker3859Dongen A1JEKA A1W.C.G. van Schaijk
14:15beker19306JEKA A2Achtmaal A1
15:00beker19308JEKA A3DIA A2
16:00beker19309JEKA A4Chaam A1
14:30beker19321Neerlandia'31 A1JEKA A5
14:30beker4035JEKA B1Gilze B1R. Verhoeven
11:00beker4000SCO/TOFS B1JEKA B2P. Verhoeven
16:00beker19920JEKA B3The Gunners B1
12:45beker19932WDS'19 B1JEKA B4
14:00beker20391Waspik B2JEKA B5
13:15beker19925JEKA B6Boeimeer B4
15:00beker20425Madese Boys B5JEKA B7
14:45beker20186JEKA B8Uno Animo B2
13:15beker4182Sarto C1JEKA C1A.W.J. Broeders
11:30beker4281JEKA C2RBC C2R. Ouwens
11:30beker20810JEKA C3TSC C4
13:15beker20813JEKA C4SV Reeshof C3
11:00beker21115Madese Boys C3JEKA C5
14:30beker20815JEKA C6Molenschot C1
12:15beker21353SV Reeshof C5JEKA C7
13:00beker21230JEKA C8Boeimeer C4
11:30beker21218Zundert C2JEKA C9
10:00beker47308JEKA C10Beek Vooruit C6Gewijzigde aanvangstijd
15:00beker26613JEKA MC1Virtus MC1
11:45beker4332JEKA D1Gilze D1M.A.A. Pijnenburg
10:00beker21991JEKA D2ZIGO D1
10:30beker22748TVC Breda D2JEKA D3
11:30beker22423Moerse Boys D1JEKA D4
13:00beker21995JEKA D5Baronie D6
11:00beker22266VVR D2JEKA D6
11:45beker21997JEKA D7LONGA D2
09:00beker22424Moerse Boys D2JEKA D8
10:00beker22000JEKA D9TVC Breda D5
12:00beker22721JEKA D10WDS'19 D3
08:30beker22833JEKA D13WSC D7Wedstrijd vervallen
14:30beker42906Baronie MD1JEKA MD1Gewijzigde aanvangstijd
13:00beker26224JEKA E1Uno Animo E1
10:30beker23426JEKA E3GBoeimeer E2
10:00beker23654Wernhout E1JEKA E4G
09:00beker24042Zundert E2JEKA E5G
11:30beker23431JEKA E6GBeek Vooruit E3
10:45beker23432JEKA E7GBeek Vooruit E5
09:45beker23932SCO/TOFS E3JEKA E8G
10:00beker23251Terheijden E2JEKA E9G
10:30beker24193JEKA E10GBaronie E10
09:30beker24196JEKA E11GRijen E4
11:30beker24375Baronie E11JEKA E12GGewijzigde aanvangstijd
09:30beker24509Dongen E8JEKA E13G
08:30beker24524Beek Vooruit E9JEKA E14G
10:45beker24434JEKA E15GZundert E3
09:30beker24435JEKA E16GTerheijden E3
10:30beker24542TVC Breda E7GJEKA E17
08:30beker24502JEKA E18TSC E9
08:30beker24054Oosterhout E3JEKA E19Wedstrijd vervallen
08:30beker24503JEKA E20Baronie E13Wedstrijd vervallen
09:00beker25524DIA F1JEKA F1G
10:30beker25194JEKA F2GSC 't Zand F1
09:30beker25195JEKA F3GZundert F1
09:30beker25198JEKA F4GOlympia'60 F1
08:30beker25320Dongen F3JEKA F5G
09:00beker25577Veerse Boys F2JEKA F6G
10:15beker25669VVR F3JEKA F7G
09:30beker25203JEKA F8GTVC Breda F4
10:00beker25342TSC F5JEKA F9G
08:30beker25205JEKA F10GWaspik F2
11:00beker25878Madese Boys F5JEKA F11G
10:00beker25351TSC F7JEKA F12G
10:30beker26019JEKA F13GMadese Boys F4
08:30beker25213JEKA F14GBe Ready F3
09:00beker25176Waspik F4JEKA F15G
08:30beker25988JEKA F16GDIA F5
08:30beker25989JEKA F17Irene'58 F3
08:30beker25743SCO/TOFS F5JEKA F18
09:30beker26151JEKA F19Neerlandia'31 F2
08:30beker26123Dongen F8JEKA F20
08:30beker26157JEKA F22Rijen F10Wedstrijd vervallen
 

zondag, 31 augustus

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
12:00beker4776VVR 2JEKA 2C.A. den Ridder
13:00beker4746JEKA 3SC 't Zand 2B.J. van Ostaijen
11:00beker4748JEKA 4Boeimeer 2M. BostersGewijzigde aanvangstijd
11:00beker6467UVV'40 2JEKA 5
12:00beker5800Baardwijk 3JEKA 6
12:00beker6243JEKA 7Advendo 3
10:00beker6254JEKA 8Rijen 3
10:00beker6256JEKA 9WDS'19 3
10:30beker6708Rijen 5JEKA 10
10:00beker6259JEKA 11Irene'58 4
11:00beker7096Advendo 6JEKA 12
12:00beker6261JEKA 13VVR 4
10:00beker7299DIA 6JEKA 14
10:00beker7522Neerlandia'31 VR1JEKA VR1
 

dinsdag, 2 september

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
19:45vriend.JEKA 2JEKA A1
 

woensdag, 3 september

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
19:00vriend.Beek Vooruit D1JEKA D2
 

zondag, 7 september

TijdTypeNr.ThuisUitScheidsrechterVeldKleedkamer
14:30comp.13045JEKA 1MOC'17 1J.P.M. Loontjens
11:30comp.15609JEKA 2Halsteren 2W.J. Engelkes